LIDI HLÁSNĚTE MI PROSÍM TADY http://narutosuperstars.blog.cz/1109/4-kolo-miss-anime děkuji oplatím.

Začala color-over soutěž! Prosím hlásek zde

něco o cornelii

14. června 2011 v 15:25 | petra
Elegantní, šik a rafinovaný- takový je Corneliin svět, kde je styl vyjádřen každým drobným detailem. Cornelia zbožňuje, když je středem pozornosti, a pohledům ostatních se rozhodně nevyhýbá. Jejím živlem je Země, oblíbenou barvou zelená a její vášní jsou květiny, které dokáže rafinovaně proměnit ve vůně a doplňky. Corneliin styl je instiktivní a klasický zároveň, jeho pojetí se neustále mění a každý den tak ožívá v nekonečném snu.

Bonton styl pro nevyléčitelnou romantičku. Cornelia ráda kombinuje denní oblečení s oblečením večerním. Ráda se obléká do pastelových barev, například do růžové.

Hektické dny
Pohodlné strečové kalhoty pro svižný pohyb ve městě. Cornelia miluje praktičnost a přirozenost, a proto se nevzdává své velké vášně- bot !!!
Šik večery
Nejvhodnější je oblečení v romantickém stylu- sukně z atlasu a sametové kabátky. Díky detailům, jako je šifonová květina nebo stuha, je Corneliin styl jedinečný, právě jako ona sama.
Na sport
Cornelia si ráda vybírá třpytky a flirty. Je hlavní hrdinkou i na ledě, kam si obléká opravdové večerní šaty, aby zazářila jako hvězda.
A co na to Cornelia ???
"Zbožňuji nakupování- brouzdání po obchodech, zjišťování cen, porovnávání velikostí a barev. Na nakupování nesnáším akorát to, když nemůžu najít, co hledám- ale k němu i to občas patří. Vždycky jsem napnutá a plná očekávání, a tak mám z dobrého úlovku velkou radost. Jsou dny, kdy se rozhodnu za okamžik, co si mám vzít na sebe, a pak jsou dny, kdy mi to zabere celé hodiny. Krátce po nákupech mám ale rozhodně jasno, jak se obléknu: samozřejmě vyzkouším všechny nové věci, které jsem si koupila !!!
P.S: Už jsi někdy zorganizovala burzu mezi kamarádkami ??? Každá přinese věci, které už nenosí, a vymění si je s ostatními. Domů se pak vrátíš se spoustou nových věcí na sebe, aniž bys něco utratila !!!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

co si myslíte že na tomto blogu chybí

více obrázků
více psaní
více aktuality

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama