LIDI HLÁSNĚTE MI PROSÍM TADY http://narutosuperstars.blog.cz/1109/4-kolo-miss-anime děkuji oplatím.

Začala color-over soutěž! Prosím hlásek zde

něco o haylin

21. června 2011 v 17:36
Originalita, experiment a tvořivost. Hay Linin styl je osobitý a pečlivě promyšlený- vyzařuje z něj energie odhalující Hay Lininu povahu. Je pro ni typické, že odkazuje na svůj asijský původ. Součástí jejího stylu je také směsice nejrůznějších drobných detailů. V tvůrčím celku dominují zářivé barvy použité s lehkou ironií, vzletem a nadšením. Budoucí nevšední módní návrhářka Hay Lin své oblečení sama navrhuje a kombinuje ho tak, aby dosáhla co nejvíce možných variací pomocí drobných změn a prostřídávání. Jako vanoucí větřík vládne Hay Lin ve znamení lehkosti svému živlu, kterým je Vzduch.

Hay Lin baví její styl ozvláštňovat a doplňovat originálními prvky. Zdobené podkolenky, zářivé přívěsky na klíče a rukávníky. Náhodě není ponecháno nic kromě její tvořivosti.

High tech zima
Hay Lin si vybírá teplé oblečení z vysoce kvalitních materiálů, aniž by zanedbávala detaily: třásně a návleky jsou samozřejmostí.


Orientální hrdinka
Pro dny, kdy je Hay Lin nejvíce v pohybu, v jejím šatníku nesmějí chybět teplákové soupravy z nepromokavých materiálů v techno stylu. Její dlouhé vlasy skvěle ladí se stylem jejího oblečení.


Kimono styl
Hay Lin znovu objevila klasické kimono a jemné materiály. Obléká se v orientálním stylu a poukazuje tak na své kořeny.
A co na to Hay Lin ???
"Oblečení si ráda navrhuji sama. Návrhy kreslím na velké listy papíru a linie obtahuji svými oblíbenými barvami. Snažím se používat prvky, které se mi nejvíc líbí. Nakupovat látky, dotýkat se jich, kombinovat barvy- to je pro mě vždycky úžasně vzrušující. Móda- to jsem já. Moje oblíbená barva je fialová.
P.S: Už ses někdy podívala na své oblečení a přemýšlela jsi, jak ho ozvláštnit ??? Nový vzhled můžeš svým šatům dodat pomocí jednoduchých triků s výšivkou nebo třpytkami. Ukaž, jaká jsi, a vytvoř si svůj styl !!!"
tak to je z witchek všesnad se ti to celé líbilo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

chceš calariji obrázků andílci

ano
ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama