LIDI HLÁSNĚTE MI PROSÍM TADY http://narutosuperstars.blog.cz/1109/4-kolo-miss-anime děkuji oplatím.

Začala color-over soutěž! Prosím hlásek zde

Něco o taranne

11. června 2011 v 13:04 | petra
Taranee je přemýšlivá, zvědavá, vášnivá a miluje barvy a vůně. Dává přednost stylu street a její vzhled odráží i její největší vášeň- tanec. V hip hopovém rytmu kombinuje oblečení různých velikostí a etnické doplňky, které připomínají její původ. Taranee věnuje velkou péči detailům a ráda fotografuje svůj každodenní život, který plyne v rytmu hudby. Její nejoblíbenější barvou je červená a jejím živlem je Oheň. Stejně jako Oheň, i Taranee je čistou planoucí energíí !!!
Ženská a racionální Taranee si obléká věci, které se pohodlně nosí, a přesto jsou elegantní. Může se svobodně pohybovat jak na jevišti, tak i v životě. A její kabelka ??? Prostě ohromná- i co do objemu !!!
Studená zima
Pro nejchladnější dny se hodí široké kalhoty a teplé péřové vesty. Taranee, která věnuje pozornost detailům, má velkou sbírku pásků, které ráda kombinuje podle barvy oblečení.
Šik etno styl
Taraneein šatník je plný sukní. Teplé šály kombinuje se vzorovanými punčochami, aby dosáhla tendenčního vzhledu. Taranee, která je velkou světoběžnicí, se obléká ve stylu, reflektujícím její zvídavost.
Výbušné barvy
Oblečení, které zvýší přitažlivost dívky každého typu a boří hranice módních stylů. Rafinovaná a ženská na večer, vášnivá a excentrická přes den. Taranee umí nosit každý kousek oblečení s obrovským nasazením.
Na sport
Taranee, milovnice streetwearu, si vybírá přiléhavá trička a volné kalhoty pro tanec v rytmu hip hopu.
A co na to Taranee ???
"Hledáním svého stylu jsem strávila spoutu času a našla jsem ho při tanci: ráno se oblékám jako tanečnice, i když zrovna nemusím tancovat. Když mám zkoušku, zmocní se mě krize a potom jsem schopná strávit hodiny před zrcadlem. Není to proto, že bych nemohla najít nic na sebe, ale protože mám strach, že spletu kroky- když totiž myslím na to, co si obléknu, rozptýlím se. Ano, přiznávám, móda mi pomáhá překonat chvíle napětí.
P.S: To, že jsem našla svůj styl, mi dodalo jistotu. A jak jsi na tom ty ??? Našla jsi ten svůj ??? Mysli na to, kdo jsi a co chceš. Možná že svůj styl nenajdeš hned, ale naučíš se lépe poznat samu sebe. A právě odtud pramení jistota !!!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

LÍBÍ SE VÁM MŮJ BLOG

ANO, SKVĚLÍ 36.5% (23)
ANO 14.3% (9)
CELKEM ANO 9.5% (6)
UJDE 12.7% (8)
NE 7.9% (5)
NE JE HNUSNEJ 14.3% (9)
neznam ho 4.8% (3)

Komentáře

1 Diana Diana | 11. června 2011 v 13:05 | Reagovat

Petro jsem táda že jsi zpět dobrý článek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama